Насолоджуйтесь яскравими кольорами та неймовірною чіткістю завдяки технології HDR*. А завдяки точному відтворенню світлих і темних відтінків із сліпучою деталізацією ви ніколи не будете дивитися свої улюблені передачі ні на чому іншому. Android TV спрощує отримання більшого від телевізора. Вибирайте з більш ніж 500 000 фільмів та шоу із потокових сервісів. Транслюйте фотографії, відео та музику зі смарт-пристроїв на телевізор за допомогою вбудованого Chromecast.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 3.55 кг кг |
| Веб-камера | Нет |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 32" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Звукова система | 2 x 10 |
| Звуковая система | 2 x 10 |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720.6х424х77.4 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 50 Гц |
| Частота оновлення | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 835 ₴






