Висока чіткість зображення при перегляді будь-якого контенту. Відповідайте на електронні листи, спілкуйтеся в соціальних мережах, працюйте з документами, дивіться нові шоу-програми - що б ви не робили, зображення на екрані з діагоналлю 23,8" і роздільною здатністю Full HD завжди буде чітким і реалістичним до найдрібніших деталей. Чітке зображення практично з будь-якого місця в кімнаті. Цей монітор з матрицею IPS має кути огляду 178 °, так що кожен буде мати прекрасний огляд екрану, де б він не сидів або стояв. Панорамний вид прямо на вашому столі. Завдяки дизайну без рамок з трьох сторін ви отримуєте не тільки максимальну корисну площу екрану, але і можливість об"єднати кілька моніторів для створення неймовірного виду без кордонів. Налаштування кута перегляду Можливість регулювання нахилу на 5 градусів вперед і на 20 градусів назад дозволяє вибрати зручне положення екрану. Low Blue Light Режим Low Blue Light змінює кольори монітора на більш теплі, знижуючи навантаження на очі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 3.46 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.46 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.6х405х186.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 299 ₴






