
Знищувач документів HSM Shredstar X8 (4,5x30)
4 853 ₴
- Нет в наличии
- Код: HSM Shredstar X8 (4,5x30)
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
HSM shredstar - нова серія знищувачів документів! Стильний дизайн, оптимальний набір необхідних функцій, доступна ціна! Знищувач документів персональної серії для міні-офісу і вдома. Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4,5х30 мм. Знищує одночасно до 9 аркушів паперу (70 г \ м2). Приймає документи, скріплені скобами або скріпками. Можливість знищення пластикових карт і CD-дисків в окремому відсіку, що дозволяє утилізувати окремо різні матеріали. Автоматичний старт і стоп, автоматичний реверс + кнопка примусового реверсу. Обсяг кошика для відходів 18 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HSM |
| Уровень секретности | 4 |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність кошика | 18 л |
| Автостарт/стоп | є |
| Вес | 5 кг кг |
| Габарити | 345х245х385 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Одночасне завантаження | 9 листів |
| Мощность | 250 |
| Реверс | є |
| Рабочая ширина | 220 мм |
| Розмір фрагментів | 4.5х30 мм |
| Уровень шума | немає даних |
| Різання CD/DVD дисків | є |
| Різання платіжних карток | є |
| Різання скоб/скріпок | є |
| Тип різання | перехресна |
| Швидкість знищення | 35 мм/сек |
Информация для заказа
- Цена: 4 853 ₴








