
Планшет Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen TB-X306F 32GB Iron Grey (ZA6W0250UA) + Case
5 533 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZA6W0250UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пристрій, який завжди під рукою Планшет Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen 3/32 Iron Grey + Case (ZA6W0250UA) — помічник для всіх членів сім’ї. Він оснащений потужною «начинкою» для виконання складних завдань і запуску вимогливих до ресурсів застосунків. У режимі енергозбереження пристрій функціонує до десяти годин на одному заряді батареї. Пристосований до багатозадачності Модель Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen 3/32 Iron Grey створена на базі операційної системи Android 10 і вирізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. «Мозок» планшета — 8-ядерний процесор MediaTek Helio P22T, який швидко реагує на запити й команди. Об'єм оперативної пам’яті становить 3 ГБ. Запускай кілька програм одночасно, листуйся в месенджерах — пристрій працює без затримок і зависань. Для збереження файлів передбачено 32 ГБ вбудованої пам’яті, об’єм якої за потреби можна збільшити за допомогою розніму microSD. Мультимедійність, що вражає Планшет Lenovo Tab M10 оснащено мультитач-дисплеєм діагоналлю 10,1 дюйма з роздільною здатністю 1280х800 пікселів. Картинка на екрані — чітка й максимально реалістична. Це заслуга IPS-матриці з яскравістю 400 ніт. Переглядай фільми у високій якості, редагуй фото й відео, грай на дозвіллі в ігри — насолоджуйся деталізованим зображенням. Практичність — на високому рівні Хочеш завжди бути онлайн, стежити за останніми новинами й залишатися на звְ’язку з колегами та рідними? Легко! Модель Tab M10 HD 2nd Gen 3/32 вагою 420 г обладнана адаптером Wi-Fi ac. Пристрій оснащено модулями A-GPS, GPS, Glonass, які стануть у пригоді під час подорожей новими маршрутами. Придбай цей універсальний планшет — отримай надійного партнера для навчання, роботи й розваг!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 8.25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 5000 mAh |
| Вес | 420 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | PowerVR GE8320 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процессор | Mediatek Helio P22T (2.3 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 241.54 х 149.38 х 8.25 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 8.25 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 533 ₴








