
Принтер чеків Rongta RP328USE (USB, RS232, Ethernet)
3 413 ₴
- Нет в наличии
- Код: RP328USE
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надійний чековий принтер Rongta RP328 з обрізувачем застосовується для друку товарних чеків, замовлень, рахунків та інших нефіскальних документів у роздрібній торгівлі, у сфері послуг, а також у готельному та ресторанному бізнесі. Швидкість друку 250 мм/с, роздільна здатність 203 dpi, ширина друку - 80 мм, діаметр рулону - 80 мм. Друкує графіку та тексти, має датчики кінця паперу та відкриття кришки, з автообрізачем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rongta Technology |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | є |
| RJ-11 | є |
| RS232 | є |
| USB | є |
| Интерфейсы | USB, RS232, Ethernet |
| Автообрізувач | є |
| Аксесуари | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр внутренней втулки ролика этикетки мм | - |
| Довжина друку мм | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр витратного матеріалу | 80 мм |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | - |
| Язык программирования | ESC/POS |
| Можливість підключення грошової скриньки | Да |
| Надійність друкуючої термоголовки | 150 км |
| Надійність обрізача термоголовки | 1.5 млн відрізів |
| Операционная система | WIN2003/WINXP/WIN7/WIN8/WIN10/LINUX/Mac |
| Назначение | для друку чеків |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE93, CODE128 |
| Рабочая температура | від 0° до 50°C |
| Разрешение | 203 dpi |
| Роздільна здатність dpi | 203 |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Размер шрифта | ANK: 12 x 24.9 x 17, Chinese: 24 x 24 |
| Розміри | 198х140х130 мм |
| Спосіб друку | прямий термодрук |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип друку | прямий термодрук |
| Тип этикетки | - |
| Товщина етикетки мм | 0.06~0.08 |
| Скорость печати | 250 мм/с |
| Ширина расходного материала | 80 мм |
| Ширина друку мм | 48, 72 |
Информация для заказа
- Цена: 3 413 ₴




