
Акустична система JBL PartyBox Encore Essential (JBLPBENCORE1MICEP)
14 679 ₴
- Нет в наличии
- Код: JBLPBENCORE1MICEP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Популярна серія колонок JBL PartyBox тепер включає JBL PartyBox Encore. Ця колонка для вечірок видає вражаючий звук потужністю 100 Вт і оснащена вбудованим світловим шоу синхронізується з музикою. JBL PartyBox Encore також поставляється з цифровим бездротовим мікрофоном, що дозволяє любителям вечірок підспівувати улюбленим мелодіям всю ніч безперервно. Дизайн Його портативний дизайн не має обмежень за потужністю, якою він може похвалитися, і приносить нескінченне задоволення. JBL PartyBox Encore з гумовою рукояткою легко транспортується на задньому дворі, до дверей багажника та на караоке-вечірках. До 10 годин автономної роботи та захист від бризок за стандартом IPX4 дозволяють любителям музики святкувати всю ніч безперервно в приміщенні або на вулиці, не турбуючись про негоду. Світлове шоу Інтерфейс у верхній частині JBL PartyBox Encore розроблений так, щоб ви могли без проблем керувати світловим шоу, регулювати гучність та налаштовувати мікрофон. За допомогою спеціальної програми JBL PartyBox любителі вечірок також можуть налаштувати динамічне світлове шоу, включаючи кумедні стробоскопічні ефекти та клубні вогні, які синхронізуються з ритмом музики. З мікрофоном, що входить до комплекту постачання, дружні конкурси можуть стати нескінченними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| USB (для відтворення) | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 4800 мАг |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, AUX |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 7.27 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >80 дБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 1 х 5.25 дюйма, 2 х 1.75 дюйма |
| Питание | акумулятор + мережа |
| Захист | IPX4 |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IPX4 |
| Кількість / Діаметр динаміків | 1 х 5.25 дюйма, 2 х 1.75 дюйма |
| Мощность | 120 |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | з підсвічуванням |
| Размер | 472 х 354 х 326 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | 6 годин |
| Время автономной работы | до 6 годин |
| Частотный диапазон | 45 - 20 000 Гц |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 14 679 ₴











