
Акустична система JBL Flip 6 Green (JBLFLIP6GREN)
4 759 ₴
- Нет в наличии
- Код: JBLFLIP6GREN
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
JBL презентує портативну колонку Flip 6, з удосконаленою звуковою системою. Ваша пригода. Ваш саундтрек. Портативна Bluetooth-колонка JBL Flip 6 забезпечує потужний фірмовий звук JBL. Виняткова чіткість завдяки оптимізованому динаміку у формі гоночної траси, окремому твітеру та подвійному радіатору низьких частот. Цей гучний, але зручний для транспортування динамік водонепроникний і пилонепроникний, тому його можна брати з собою куди завгодно для будь-якої погоди. А завдяки 12-годинному автономному режиму ви можете веселитися, поки сонце не зайде або не зійде, куди б не рухала вас музика. Особливості: Голосніший, потужніший звук Захист від вологи та пилу за стандартом IP67 12 годин автономної роботи Сміливий дизайн Можливість синхронізувати декілька пристроїв через софт PartyBoost Сумісний з додатком JBL Portable Бездротова потокова передача через Bluetooth Екологічно чиста упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| USB (для відтворення) | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 4800 мАг |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.54 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >80 дБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 44 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | IPX7 |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IPX7 |
| Цвет | Зеленый |
| Кількість / Діаметр динаміків | 44 мм |
| Материал корпуса | метал, пластик, резина |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 20 |
| Протиударна | Нет |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 181 х 74 х 69 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | Портативные |
| Тип подключения | Беспроводное |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної робои | 12 годин |
| Время автономной работы | до 12 годин |
| Частотный диапазон | 65 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 759 ₴










