
Монітор Samsung 27" Odyssey G5 (LC27G54TQWIXCI) VA Black Curved
11 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC27G54TQWIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Odyssey G5 C27G54TQW - монітор з кривизною 1000R для якісного процесу гри. Дозвіл WQHD ігрового монітора в 1,7 раз вище Full HD дозволу, що забезпечує виняткову деталізацію і чіткість зображення. Оптимальна кривизна. Справжнє занурення. Вас оточують живі сцени. Екран з кривизною 1000R заповнює ваш периферійний зір і дозволяє бачити найдрібніші деталі.Оцініть рівень гри, відчуваючи драйв, який ви не відчували раніше. Чудовий екран з роздільною здатністю WQHD Ваш ігровий світ тепер здається надзвичайно реальним. Дозвіл WQHD ігрового монітора в 1,7 раз вище Full HD дозволу, що забезпечує виняткову деталізацію і чіткість зображення. Ви по-достоїнству оціните чудову якість зображення і широкий огляд, який полегшує сприйняття дії, що відбувається на екрані. Частота оновлення екрану 144 Гц Стати переможцем всіх ворогів в найдинамічніших поєдинках. При частоті оновлення 144 Гц повністю усувається розмиття руху, завдяки чому ігровий сеанс відрізняється винятковою плавністю в найдинамічніших сценах. Час відгуку 1 мс Найменша ваша дія реалізується на екрані вже через 1 мілісекунду. Кидайтеся на ворога як тільки ви його помітили і будьте завжди і всюди першими завдяки високій точності позиціювання курсору миші. Ваші дії на екрані також швидкі, як і ваша реакція на те, що відбувається. Технологія усунення мерехтіння AMD FreeSync Premium Виняткова плавність ігрового сеансу. Технологія AMD FreeSync Premium представляє собою технологію адаптивної синхронізації, знижує тремтіння зображення. Компенсація низької частоти кадрів забезпечує виняткову плавність кожної сцени. Реалістичний HDR Чудова графіка завдяки підтримці HDR10. Справжній калейдоскоп колірних відтінків оживляє ігрові сцени як ніколи раніше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 4.5 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 616.6х477.4х272.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 2500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75х75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 36 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 499 ₴











