Швидке та рівномірне приготування. Завдяки особливій технології розподілу мікрохвиль ця компактна духова шафа з функцією СВЧ забезпечує швидке та рівномірне прогрівання страви. Крім того, піч оснащена декількома системами нагріву, включно з конвекційним вентилятором, що забезпечує циркуляцію гарячого повітря в робочій камері для рівномірного приготування страви, а також грилем для створення хрусткої скоринки. Готує більше різних страв і в більшому обсязі. Великий об'єм робочої камери (50 л) надає вам більше можливостей у приготуванні найрізноманітніших страв. Ви можете готувати кілька страв одночасно на різних деках, або ставити в піч великі каструлі для приготування великих м'ясних страв або святкової індички. Просте очищення. Парове очищення дає змогу розм'якшувати та легко видаляти залишки продуктів і плями жиру зі стінок робочої камери. Просто наповніть водою контейнер всередині духовки та запустіть процес очищення. Камера швидко заповниться парою, завдяки якій усі залишки жиру можна потім легко видалити зі стінок. Система плавного закривання дверцят. Дверцята духовки розроблено з урахуванням забезпечення максимальної безпеки та надійності. Вони автоматично зупиняються на заданому рівні, перешкоджаючи швидкому зачиненню і не створюючи гучного шуму або небезпеки защемлення пальців. Стильний дизайн. Преміальний дизайн духової шафи, що поєднує в собі чорне скло, неіржавну сталь і плавно вигнуту ергономічну ручку, буде чудово гармоніювати з іншим обладнанням вашої кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Другой |
| Конвекция | є |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Функция СВЧ | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 454.2 x 570 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 564-568 х 446-450 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 454,2 x 570 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 564-568 х 446-450 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | є |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 5 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість программ | 5 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Мощность подключения | 3000 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 50 |
| Об'єм (діапазон) | 41-50 л |
| Объем (диапазон) | 41-50 л |
| Объём | 50 |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2500 Вт |
| Программы | стандартний (верхній + нижній нагрів), гриль, гриль + НВЧ, конвекція + НВЧ, режим НВЧ |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | немає даних |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | решітчати |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | є |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | є |
| Функція пароварки | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 20 244 ₴












