Samsung NV68R5340RB - стильне рішення для дому. Духовка передбачає безліч додаткових можливостей, з якими експлуатація стане ефективнішою. Модель дозволяє готувати в домашніх умовах страви високої кухні, не витрачаючи на це багато часу. Духовка доповнить кухонний простір, завершить інтер'єр, зробить його оригінальним. Загальні характеристики моделі. Духовка з класом енергоспоживання А витрачає мінімальну кількість електрики. Об'єм камери - 68 літрів, у неї поміщаються великі страви, можна готувати кілька порцій одночасно. Управління електронне, регулювання потужності та встановлення необхідних режимів здійснюється сенсорними кнопками. Режими приготування: - великий гриль дає змогу готувати страви з хрусткою скоринкою; - верхній і нижній нагрів передбачає рівномірне приготування; - використовується для консервування в банках, підтримує оптимальний температурний режим у камері. Просте обслуговування. Самсунг передбачає каталітичну систему очищення, завдяки чому техніку можна тримати в ідеальній чистоті без особливих зусиль. Панель на тильній стінці шафи поглинає випаровування і жир, що виникають під час випікання. Усі небажані компоненти окислюються при високій температурі та знищуються. Залишається наліт, який очищається вологою губкою. Переваги моделі. Дверцята оснащені потрійним склом. Із зовнішнього боку вони не нагріваються і повністю безпечні, обпектися ними не можна. У моделі є захист від дітей, за допомогою чого блокується управління і запобігається небажане увімкнення пристрою або зміни режимів. Усередині камери підсвічування, яке дозволяє чітко бачити ступінь приготування страви без необхідності відкривання. Таймер дає змогу встановити необхідний час під час приготування певної страви і духовка сама вимкнеться. дизайн Samsung Дизайн. Духова шафа представлена в лаконічному дизайні чорного кольору. Відмінно впишеться в стильний інтер'єр кухонного простору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | є |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 566 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 566 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Сенсорное управление |
| Количество режимов работы | 5 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Цвет | Black |
| Кількість программ | 5 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | каталітичний |
| Мощность подключения | 5100 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 68 л |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 68 л |
| Перемикачі | сенсорні |
| Потужність грилю | 1600 Вт |
| Программы | конвекція, стандартний, верхнє нагрівання + конвекція, нижнє нагрівання + конвекція, професійне обсмажування, нижнє нагрівання, гриль з вентилятором |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | немає даних |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Управление | Сенсорное управление |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 16 564 ₴












