Два вентилятори. Удвічі швидше й ефективніше. Два вентилятори, що обертаються в протилежних напрямках, рівномірно поширюють тепло всією камерою, завдяки чому страви готуються за однакової температури та з однаковою швидкістю. Ця духова шафа також швидше досягає заданої температури, споживаючи при цьому менше електроенергії. Система каталітичного очищення. Каталітичне очищення істотно полегшує процедуру очищення стінок робочої камери. Каталітичний матеріал на задній стінці камери поглинає частинки жиру, що виникають під час смаження, які потім окислюються і, тим самим, нейтралізуються. Решітка, що легко висувається. Телескопічні напрямні дають змогу легко висувати решітки з великим і важким посудом. Тепер ви не будете відчувати проблем, якщо вам потрібно перевернути, перекласти страву або полити її соусом. Готує більше різних страв і в більшому обсязі. Великий об'єм робочої камери (70 л.) дає вам більше можливостей у приготуванні найрізноманітніших страв. Для сімейної вечері або вечірки ви можете приготувати кілька страв одразу, наприклад, печиво на деку або м'ясо в горщиках, або ж приготувати одну велику страву, наприклад, святкову індичку. Висока енергоефективність. Незважаючи на великий об'єм робочої камери, духова шафа має клас енергоефективності "A". Висока енергоефективність дає змогу зменшити рахунки за електрику та заощадити ваш бюджет. Ефективний захист від перепадів напруги. Функція захисту від перепадів напруги захищає духову шафу від пошкоджень, які можуть виникнути внаслідок нестабільності напруги в електромережі. Система захисту реєструє істотне підвищення напруги й автоматично вимикає електроживлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | є |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 566 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 572 х 549 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 566 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 572 х 549 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 9 |
| Количество стекол дверцы | нет данных |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість программ | 9 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | каталітичний |
| Мощность подключения | 5100 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 68 л |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 68 л |
| Перемикачі | поворотні + кнопкові |
| Потужність грилю | 1600 Вт |
| Программы | конвекція, конвекція Еко, стандартний, верхнє нагрівання + конвекція, нижнє нагрівання + конвекція, нижнє нагрівання, професійне обсмажування, великий гриль, гриль з функцією Еко |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | немає даних |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функция СВЧ | нет данных |
| Функція "НВЧ" | немає даних |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 14 665 ₴












