Чудова якість екрану Чітке зображення: дивіться рівномірність кольорів під широкими кутами огляду 178º/178º на екрані з антивідблиском і технологією In-Plane Switching. Візуальна чіткість: роздільна здатність QHD допомагає бачити чітке зображення з більшою деталізацією в 1,77 рази, ніж Full HD. Більше на одному екрані: тристоронні надтонкі рамки означають менше відволікань і покращене співвідношення площі екрану до корпусу. Продуманий дизайн Комфорт для очей наступного рівня: зменшіть втому очей за допомогою ComfortView Plus, вбудованої функції постійно ввімкненого екрана, яка обмежує шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для реалістичних кольорів. Переглядайте з комфортом: швидко регулюйте монітор по висоті до 100 мм за допомогою міцної регульованої по висоті підставки. Надійне кріплення: легко прикріпіть монітор до стіни за допомогою VESA-сумісного кріплення. Ігри для дозвілля Яскраві візуальні ефекти: відчуйте плавний, невимушений ігровий процес завдяки швидкому відгуку, частоті оновлення 75 Гц і технології AMD FreeSync.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.86 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.6х403.1х205 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 20 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 663 ₴











