
Монiтор Dell 23.8" S2421H (210-AXKR) IPS Silver
5 505 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AXKR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Прекрасний зовнішній вигляд. Сучасний елегантний дизайн з тонкою рифленою текстурою на задній панелі надає монітору неповторний зовнішній вигляд. Він привносить гармонійне поєднання чудового стилю і якості в будь-який простір. Просте перемикання між режимами. Два вбудованих порту HDMI забезпечують постійне підключення пристроїв і дозволяють легко перемикатися між потокової передачею і іграми на консолі. Повний порядок. Функція Dell Easy Arrange допомагає впорядкувати програми, електронні листи і вікна на одному екрані. Чітке зображення, менше відволікаючих чинників. Завдяки трьохсторонній надтонкій рамці ви можете насолоджуватися чудовою чіткістю зображення на 23,8-дюймовому моніторі з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080). Узгоджена кольоропередача. Завдяки технології планарной комутації картинка на екрані виглядає цілісною з узгодженими кольрами при широкому куті огляду 178 °/178 °. Відпочивайте граючи. Технологія AMD FreeSync з частотою оновлення до 75 Гц забезпечує візуальні ефекти без розривів. Вражаючий звук. Два вбудовані динаміки потужністю 3 Вт дозволять вам відчути пульсуючий ритм. Нешкідливий для очей. Цей монітор пройшов сертифікацію TUV і оснащений екраном без мерехтіння з підтримкою технології ComfortView, знижує рівень шкідливого синього світіння екрана. Забезпечує мінімальне навантаження на очі навіть при тривалому перегляді. Відмінний варіант для кіномарафону!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 537.8х412.8х152.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | нет данных |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | Нет |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 5 505 ₴








