
Телескопічний монопод Piko M-002M Green (1283126476822)
133 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126476822
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Якщо ви хочете, щоб найяскравіші моменти вашого відпочинку назавжди залишилися з вами, то монопод для смартфона Pico M-002M стане для вас відмінним помічником. Він буквально подовжить вашу руку, дозволяючи зробити відмінні панорамні знімки. Стильний і зручний аксесуар, який дасть можливість зробити фотографію великої компанії простим і зручним способом. За рахунок функціонального кріплення, на даному Монопод можна надійно зафіксувати телефон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Piko |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | - |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Длина в сложенном виде | 18 см |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальная длина | 70 см |
| Минимальная длина | 18 см |
| Нагрузка | немає даних |
| Радиус действия | - |
| Тип подключения | Jack 3.5 |
| Управление | Кнопка, вбудована у ручку |
Информация для заказа
- Цена: 133 ₴





