
Кронштейн Piko PTV-3D60 (1283126485664) (VESA600х400)
1 943 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126485664
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зручний і сучасний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 45 кг, що підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-70 дюймів, швидкий навіс, легкий у використанні. Особливості плеча: Швидкий навіс Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-70 дюймів Витримує вагу навантаження до 45 кг Кут нахилу ±3°, 10°; кут повороту ±90°, 90° Гарний дизайн кронштейна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Piko |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 58 - 450 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 70" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 200x200 мм, 400x200 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 943 ₴






