
Тримач автомобільний Global M01LF (1283114480053)
132 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283114480053
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальний утримувач GlobalHold M01LF (1283114480053) допоможе не тільки комфортно розмістити ваш телефон в автомобілі, але і дозволить використовувати широкий спектр різноманітних гарнітур. Цей універсальний утримувач забезпечить легкий доступ для підзарядки, а вакуумна присоска дозволяє легко і надійно закріпити ваш телефон до вітрового скла, приладової дошки або середньої консолі автомобіля.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Пользовательские характеристики | |
| Автомобильное крепление | є |
| Відстань між затискачами | до 94 мм |
| Габарити | 17 x 10 см |
| Габариты | 17 x 10 см |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Держатель | Для телефона |
| Диагональ устройства | универсальная |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ пристрою | універсальна |
| Конструкция | похила/поворотна |
| Материал | Пластик |
| Расстояние между зажимами | до 94 мм |
Информация для заказа
- Цена: 132 ₴


