
Універсальна мобільна батарея Silicon Power GP15 10000 mAh Black (SP10KMAPBKGP150K)
1 164 ₴
- Нет в наличии
- Код: SP10KMAPBKGP150K
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Працює довше Батареї акумуляторів преміум-класу забезпечують достатню потужність для заряджання практично будь-якого смартфона повністю 2-4 рази. Чудові матеріали та високоякісна конструкція роблять його неймовірно міцним, а ергономічна форма – зручним для користувача. Два виходи - вдвічі більше можливостей Невеликий, але потужний GP15 оснащений 2 портами USB Type-A для заряджання двох пристроїв одночасно. Обидва порти спроектовані з використанням нашої запатентованої технології для розумної та швидкої зарядки, що робить пристрій ідеальним для подорожей поодинці або з одним. Заряд не закінчиться раптово GP15 розроблений для використання практично будь-яким девайсом, що може заряджатися через USB. Пристрій має індикатор батареї з цифровим світлодіодним дисплеєм. Тепер ви завжди знатимете, коли час зарядити зовнішній акумулятор. Вам більше не доведеться турбуватися про те, що пристрій знову раптово розрядиться. Два входи – подвійний комфорт GP15 оснащений не тільки стандартним мікро-USB входом, але й входом Type-C. Два входи дають додаткову перевагу – ви зможете виконувати синхронізацію із пристроями з портом Type-C, які стають все більш популярними. Ідеальне рішення на майбутнє. Безпека та максимальна швидкість заряджання з новими технологіями Silicon Power SmartSENSE: універсально сумісна технологія, яка максимізує швидкість заряджання та забезпечує автоматичне сполучення практично з будь-яким пристроєм. SmartFOCUS: передова технологія калібрування, яка стабілізує напругу протягом всього процесу заряджання для підтримки максимальної потужності заряджання. smartSHIELD: комплексна 12-точкова система, що забезпечує повний захист від уразливостей як користувачів, так і пристроїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Silicon Power |
| Цвет | Черный |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність | 10000 |
| Індикація | С индикатором уровня заряда |
| Вага | 220 г |
| Вес | 220 г |
| Вихід USB | 5 В/2,1 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2,1 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Время полной зарядки | 6 ч |
| Выход USB | 5 В/2,1 А |
| Выход USB (2) | 5 В/2,1 А |
| Выход USB (3) | Нет |
| Выход USB (4) | Нет |
| Выход USB (5) | Нет |
| Габарити | 141 х 69 х 16.8 мм |
| Габариты | 141 х 69 х 16.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость | 10000 мА/ч |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | есть |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 2 |
| Колір | чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Ліхтарик | немає |
| Материал | пластик |
| Матеріал | пластик |
| Питание (зарядка) от | USB |
| Технология | литий-полимерная |
| Технологія | Литий-полимерные (Li-pol) |
| Фонарик | Нет |
| Час повної зарядки | 6 год |
Информация для заказа
- Цена: 1 164 ₴







