
Мережевий зарядний пристрій ColorWay (Type-C PD + USB QC3.0) White (CW-CHS024QPD-WT)
423 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-CHS024QPD-WT
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мережевий зарядний пристрій ColorWay (Type-C PD20W+USB QC3.0 18W) — це потужний адаптер, який обладнано двома портами USB і PD, що дасть змогу одночасно заряджати 2 пристрої. Ідеально підходить для заряджання Apple iPhone 12 Pro/12 Pro Max/12 mini/12/11 Pro/11 Pro Max/11/SE/XS/XS Max/XR/X/8/8 Plus, Apple iPad Pro 12.9/iPad Pro 11"/iPad Pro 11". Інтелектуальна мікросхема визначає тип під’єднаного пристрою, регулює напругу та силу струму до 3 А й сумарною вихідною потужністю у 20 Вт, забезпечуючи швидке заряджання та високу сумісність із пристроями багатьох брендів. Зарядний пристрій обладнано розумним чипом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегрівання та перевантаження струмом. Вогнестійкий корпус PC не буде перегріватися під час заряджання, забезпечуючи чудову продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Захистіть себе та своє обладнання зсередини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Количество USB-портов | 2 |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід USB | 5B / 3A, 9В / 2.25A, 12В / 1.5A |
| Вихід USB2 | 5B / 3A, 9В / 2A, 12В / 1.5A |
| Выход USB | 5B / 3A, 9В / 2.25A, 12В / 1.5A |
| Выход USB2 | 5B / 3A, 9В / 2A, 12В / 1.5A |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина кабеля | - |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кабель в комплекте | Нет |
| Кабель у комплекті | немає |
| Колір | білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Материал корпуса | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Размеры | 79 х 46 х 24 мм |
| Розміри | 79 х 46 х 24 мм |
| Тип | мережний зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 423 ₴











