
Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB Black без БЖ
2 635 ₴
- В наличии
- Код: Archon 2 Mesh RGB Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Archon 2 Mesh RGB відрізняється привабливим та елегантним дизайном із трьома вентиляторами ARGB на передній панелі. Вбудована кнопка освітлення дозволяє відображати дивовижні світлові ефекти. Потужний повітряний потік, потужна підтримка радіатора до 360 мм, графічної карти 315 мм та кулера ЦП 170 мм забезпечують чудову цінність для вас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| IEEE1394 | немає |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| eSata | немає |
| Аудио разъемы | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Боковая панель | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Вентилятори | 3 х 120 мм ARGB, 3 х 120 мм/2 х 140 мм (опция), 2 х 120 мм (опция), 2 х 120/140/240/280/360 мм СВО (опция), 1 х 120 мм СВО (опция) |
| Вентиляторы | 3 х 120 мм ARGB, 3 х 120 мм/2 х 140 мм (опция), 2 х 120 мм (опция), 2 х 120/140/240/280/360 мм СВО (опция), 1 х 120 мм СВО (опция) |
| Верхня панель | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Відсіки пристроїв 2,5" (внутр) | 2+1 |
| Відсіки пристроїв 3,5" (всього) | 2 |
| Відсіки пристроїв 5,25" (всього) | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Задня панель | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 240 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На передній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Отсеки устройств 2,5" (внутр) | 2+1 |
| Отсеки устройств 3,5" (всего) | 2 |
| Отсеки устройств 5,25" (всего) | Нет |
| Передняя панель | 3 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Размер упаковки | 267 х 442 х 521 мм |
| Размеры корпуса | 210 х 470 х 380 мм |
| Разъемы на передней панели | 2 х USB 3.0, 1 х USB 2.0, Аудіо, контролер підсвічування |
| Розмір упаковки | 267 х 442 х 521 мм |
| Розміри корпусу | 210 х 470 х 380 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Слоты карт расширения | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Толщина металла | немає даних |
| Товщина металу, мм | немає даних |
| Толщина металла, мм | нет данных |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 635 ₴








