Кронштейн для телевізорів з діагоналлю екрану 26" - 55". Рівень для точної установки. У комплекті засіб для чищення для LCD / TFT екранів, ноутбуків, відеокамер, мобільних телефонів, планшетів. Настінні кронштейни для телевізора на сьогоднішній день є одним з найбільш зручних видів кріплення, що дозволяють помістити апаратуру на певній висоті і під певним кутом. Сучасні стильні пристрої дозволяють максимально ефективно оптимізувати простір в приміщенні, додати інтер"єру оригінальності. Основними перевагами, якими володіють настінні кріплення для телевізорів можна також назвати - стійкість, вантажопідйомність, простоту монтажу і установки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 29 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Black |
| Угол наклона | -10° |
| Угол поворота | Нет |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Рекомендуемая диагональ | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 408 ₴



