
Планшет Pixus Touch 7 3G HD 2/32GB Dual Sim Black
2 226 ₴
- Нет в наличии
- Код: Touch 7 3G HD 2/32GB
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Металевий аргумент! Надійність конструкції збагачує металевий корпус, що надає жорстокості і стилю пристрою. Завдяки плавним геометричним формам тильної частині, планшет зручно тримати однією рукою. Сучасна операційна система - Android 6.0 Перш за все ви відчуєте плавність роботи інтерфейсу і продуманість всіх елементів управління. З новою ОС планшет розкриває весь потенціал швидкодії, чого не скажеш про застарілі версії Android. Чотирьохядерний процесор на всі актуальні завдання Високоефективний процесор MediaTek має збалансовані показники швидкодії і енергоспоживання навіть при багатозадачності. Швидка робота і жодних зависань. Навігація - його стихія! Планшет має всі шанси стати твоїм постійним навігаційним помічником. Для цього є вбудований GPS модуль, який працює навіть без доступу в інтернет. Для доступу в Інтернет передбачений 3G модуль, також на борту Bluetooth 4.0 і Wi-Fi 802.11 b/g/n. Може легко замінити твій смартфон Не втрачай можливості користуватися планшетом як телефоном. Для цього є слот під під стандартну mini-SIM карту. Автономність з запасом Ємності батареї вистачає на кілька днів користування при середньому навантаженні. Повністю зарядженої батареї вистачає приблизно на 7.00 безперервного відтворення відео. Яскраві аксесуари для яскравого настрою! Лаймовий зарядний пристрій і USB-кабель можна використовувати як для підзарядки планшета так і для передачі даних. Ми подбали про додатковий захист екрану - захисна плівка вже наклеєна під транспортувальною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pixus |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Батарея | 3000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 266 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-400 MP |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 7" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 4 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 2Гб |
| Основна камера | 5 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | MediaTek MT8321 (1.3 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 64 ГБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Разрешение | 1024x600 |
| Розмір (ВхШхГ) | 187 х 109 х 9.9 мм |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 9.9 мм |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 2 226 ₴











