
Дитячий смарт-годинник Elari KidPhone 2 Pink (KP-2P)
944 ₴
- Нет в наличии
- Код: KP-2P
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смарт-годинник KidPhone 2 - перший дорослий гаджет для вашого чуда Дитячий смарт-годинник - це гарант безпеки для кожного з батьків! Діти будуть в захваті від наручного браслета з кольоровим екраном, телефоном, емоційними смайликами і розвиваючими програмами. А GPS-маячок дасть можливість дорослим завжди бути на зв"язку зі своїм чадом. Головна фішка гаджета в постійній передачі батькам точної інформації про місце знаходження дитини і можливості бути в курсі всього, що відбувається поки вас немає поруч. Разом весело крокувати Лічильник кроків в годиннику грає роль міні-тренера і сприяє високому рівню фізичної активності. Більше руху - міцніше здоров"я і краще метаболізм. Невидимий дзвінок З"явилося відчуття неспокою за свого малюка? Щоб переконатися, що в садку/на занятті в секції все в порядку, просто включи функцію аудіомоніторингу прямо зі смартфона. При необхідності ви завжди можете перевірити, наскільки якісно проходять уроки музики і як малюк проводить час з нянею. Тссс ... йде урок! Вихователі і вчителі сердяться на шум і відволікання під час занять? Не біда - Elari KidPhone 2 ніколи не стануть на заваді доброго навчання. Математична гра Суть гри - додавання і віднімання на швидкість. KidPhone 2 допомагають не просто зайняти час, а провести його з користю. Регулярно граючи в арифметику, малюк буде радувати батьків успіхами в рахунку і паралельно підготуватися до школи. Дизайн і час роботи Годинник виконаний з міцних і безпечних гіпоалергенних матеріалів. Яскраві кольори ремінців дуже подобаються діткам. З огляду на різноманітність дитячих розваг, девайс надійно захищений від пилу і бризок води. Годинника вистачає на добу роботи без підзарядки до 3-х днів в режимі очікування У годиннику також є базові функції дитячого смарт-годинника Трекінг за розкладом Будильник, з яким хочеться прокидатися Голосові повідомлення і смайли Кнопка SOS для екстреної допомоги Геозон і GPS/LBS трекінг Чому смарт-годинник краще, ніж смартфон Смарт-годинник дитина точно не втратить, на відміну від мобільного телефону, який легко випадає з кишені або забудеться де-небудь в піску на дитячому майданчику. Девайс міцно тримається на зап"ясті і малюк точно не захоче знімати такий "дорослий" аксесуар. Годинник Elari KidPhone 2 стане улюбленою іграшкою і подарують спокій батькам за доступну ціну. Для активації всіх функцій знадобиться встановити сім-карту будь-якого оператора і підключити Інтернет. Підійде мінімальний тарифний план (досить 300-500 мб інтернету).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elari |
| Цвет | Розовый |
| Тип | Умные часы |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | є |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 450 мАч |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 3.0 |
| Акселерометр | немає |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 19 г кг |
| Встроенная память | Нет данных |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | немає |
| Водонепроницаемость | брызги, намокание |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.4" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Да |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | GPS |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | Да |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth 3.0 |
| Камера | Нет |
| Цвет корпуса | Pink |
| Колір ремінця | Pink |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | немає |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | немає |
| Счетчик калорий | є |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | немає |
| Оперативная память | Нет данных |
| Операционная система | Nucleus OS |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | MediaTek MTK2503D |
| Пульсометр | немає |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Размеры | 38 х 23.5 х 12 мм |
| Разрешение экрана | 128 x 128 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 38 х 23.5 х 12 мм |
| Розміри корпусу | 38 х 23.5 х 12 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Стекло | - |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | Нет |
| Способ оповещения | Вибрация, Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | Android 4.0 |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Тип матрицы | TFT |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | немає |
| Управління музичним плеєром | немає |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 3 днів |
Информация для заказа
- Цена: 944 ₴







