21 автоматична програма для приготування під тиском і без + ручний режим "Мультишеф". Позбавтеся рутини та готуйте Ваші улюблені страви щодня легко та швидко! Особливості: Приготування базових блюд по типах продуктів (м"ясо/бобові, риба і овочі) Можливість приготування під тиском і без Можливість прискореного випуску пари Два сенсори для точного контролю температури блюда Поверхня кришки "Touch safe", що Не нагрівається Знімна чотиришарова чаша
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Количество программ приготовления | 21 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка-скороварка, кошик і підставка для приготування на парі, мірна чашка і спеціальна ложка, книга рецептів, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Вес | 5.07 кг кг |
| Выпечка | немає |
| Внутрішнє покриття каструлі | антипригарное |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Цвет корпуса | бронзовий/чорний |
| Об `єм (л) | 5 |
| Объем | 5.0 л |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Программы | рис/крупи, молочна каша, суп, тушкування, плов, випічка, смаження, мультишеф, пароварка, йогурт |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 32.7 x 31.8 x 34.5 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Споживана потужність (Вт) | 1000 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Электронное |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 014 ₴











