
Монiтор Samsung 27" S27R650 (LS27R650FDIXCI) IPS Dark Blue Gray
6 466 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS27R650FDIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ергономічний дизайн Монітор повертається навколо вертикальної і горизонтальної осі, регулюється по висоті, тобто може використовуватися в самих різних сценаріях. За допомогою настінного кронштейна VESA, монітор можна зафіксувати на стіні. Тонка, але міцна конструкція в поєднанні з гладкою задньою панеллю дозволяє йому відмінно вписуватися в будь-який інтер'єр. Smart економія електроенергії Монітори оснащуються ефективною SMART програмою економії енергоспоживання. Ця програма автоматично регулює яскравість екрану залежно від рівня зовнішньої освітленості. А завдяки функції економії енергоспоживання, у вимкненому стані монітор зовсім не споживає електроенергію. Режим "Захист для очей" Режим дбайливого ставлення до зору (Eye Saver Mode) зменшує інтенсивність синьої компоненти світла, що викликає погіршення стан сітківки, завдяки чому навіть після багатогодинної роботи очі не втомлюються і зберігається продуктивність вашої роботи. Крім того, використання нашої технології усунення мерехтіння (Flicker Free technology) забезпечує комфортні умови перегляду зображення на екрані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Встроенная аудиосистема | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.3х539х238 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0, 2хUSB2.0 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | нет данных |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 45 Вт |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 6 466 ₴









