
Мультиварка-скороварка Philips Daily Collection HD2139/40
6 234 ₴
- Нет в наличии
- Код: HD2139/40
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електрична скороварка Philips з інтелектуальними програмами приготування дасть змогу швидко створювати смачні та поживні страви всього одним натисканням кнопки. Швидке автоматичне приготування. 6 функцій в 1 пристрої. Інтерфейс українською мовою. Цифровий дисплей. 6 л. Автоматичне перемикання в режим підтримки температури. Функція відстрочки старту до 24 годин для приготування страв у зручний для вас час. Знімна внутрішня кришка, внутрішню ємність можна мити в посудомийній машині. Програми скороварки для створення смачних страв із ніжною текстурою 7 програм звичайного приготування: риба, курка, пудинг, овочі, тушкування, морепродукти, пиріг; 8 програм скороварки: рис, суп, курка/качка, крупи, тушкування, пароварка, м'ясо, млинці Українське меню з місцевими програмами приготування 30 особливих рецептів для розвитку ваших кулінарних навичок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество программ приготовления | 14 |
| Объем | 6 л |
| Объем чаши | 6 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка-скороварка, книга рецептів, ложка, мірний стакан, пароварка, чаша, силіконові рукавички, інструкція |
| Выпечка | є |
| Внутреннее покрытие кастрюли | нет данных |
| Внутрішнє покриття каструлі | немає даних |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Об `єм (л) | 6 |
| Объем (л) | 6 |
| Пароварка | є |
| Поддержание температуры | Да |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Потребляемая мощность (Вт) | 1000 |
| Программы | рис, суп, курка/качка, риба, крупа, тушкування, запіканка, пароварка, м'ясо, випікання, овочі, соте, морепродукти |
| Підтримка температури | є |
| Разогрев | Да |
| Розміри (В х Ш х Г) | 36.8 x 31.4 x 34.1 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Ручной режим | Да |
| Споживана потужність (Вт) | 1000 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Таймер отсрочки приготовления | Да |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Электронное |
| Тип управления | Электронный |
| Фритюрница | немає |
| Функция скороварки | Да |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 6 234 ₴






