
Мультиварка-скороварка Philips Daily Collection HD2133/40
4 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: HD2133/40
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Швидко і легко. Мультиварки Philips допомагають досягти найкращих результатів у приготуванні улюблених страв. Готуйте швидко та легко разом із мультиваркою-скороваркою "Все-в-одному". "Як у печі" Усі програми адаптовані під локальні продукти, а функція "Як у печі" дає можливість тривалого приготування страв з особливим смаком. Тушкування. Режим "Тушкування" дасть змогу приготувати картоплю з м'ясом усього за 20 хвилин. Режим "Як у печі" Для більш насиченого смаку використовуйте режим "Як у печі". Борщ, соковите рагу, холодець - обирай страву на свій смак! Випічка. Якщо ви готуєте солодке, то, напевно, варто спробувати чізкейк, яблучний пиріг або кекс, приготований у мультиварці-скороварці "Все-в-одному" Йогурт. Для любителів молочних продуктів також є свої переваги. Готуйте з легкістю йогурт на будь-який смак. Система автоматичного скидання тиску. У разі надмірного підвищення тиску мультиварка-скороварка автоматично випустить пару з регуляторного клапана тиску, гарантуючи безпеку. Довговічна внутрішня чаша з антипригарним покриттям. Внутрішня чаша з алюмінієвого сплаву має тривалий термін служби та забезпечує вищі показники теплопровідності, а особливе антипригарне покриття Whitford золотого кольору дасть змогу забути про прилипання та подряпини. Легкопрограмований таймер. Легкопрограмований таймер показує час приготування. Оптимальний набір програм. Програми мультиварки (йогурти, тушковані страви, випічка) з рекомендованим часом приготування. Програми скороварки. Функція скороварки з різними кнопками вибору програми (суп, різотто, рис, на пару, м'ясо/птах, "Власна страва"). Повільноварка з вибором високої/низької температури. Вибір високої/низької температури та програмами до 12 годин. Легко очищається. Знімна внутрішня кришка, що легко очищається.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество программ приготовления | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка-скороварка, книга рецептів, ложка, мірний стакан, пароварка, чаша, силіконові рукавички, інструкція |
| Вес | 5.8 кг кг |
| Выпечка | є |
| Внутреннее покрытие кастрюли | нет данных |
| Внутрішнє покриття каструлі | немає даних |
| Внутрішнє покриття чаші | немає даних |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | відстутня |
| Цвет корпуса | черный с серебристым |
| Об `єм (л) | 5 |
| Объем | 5.0 л |
| Объем (л) | 5 |
| Пароварка | є |
| Поддержание температуры | Да |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Потребляемая мощность (Вт) | 900 |
| Программы | суп, рис, крупи, пароварка, м'ясо птиці, тушкування, йогурт, випічки, печеня овочі, печеня м'ясо |
| Підтримка температури | є |
| Разогрев | Да |
| Розміри (В х Ш х Г) | 29.9 x 30.3 x 35.5 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Ручной режим | Да |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Споживана потужність (Вт) | 900 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Таймер отсрочки приготовления | Да |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Электронное |
| Тип управления | Электронный |
| Фритюрница | немає |
| Функция скороварки | Да |
| Функція скороварки | є |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | з дисплеєм |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴




