
Кронштейн ACCLAB AL-BT101 (1283126485701) (VESA100х100)
389 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126485701
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зручний і сучасний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 20 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 13-32 дюйми, швидке навішування, легкий у використанні. У комплекті з кронштейном ви знайдете: рівень для рівного встановлення кронштейна, органайзери для кабелів телевізора або монітора, кріплення для монтажу та інструкцію щодо експлуатації продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acclab |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 60 - 185 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-5° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 32" |
| Рекомендуемая диагональ | 13" - 32" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 389 ₴









