
Комплект (клавіатура, миша) Piko GX200 Black (1283126489808) + гарнітура, килимок
1 005 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126489808
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
LED-підсвітка, ергономічний дизайн і витривалість — це все ігровий комплект Piko GX200. До комплекту входить: мультимедійна ігрова клавіатура, яка забирає мінімум місця, має дренажні отвори для протистояння потраплянню вологи й витривалість клавіш у десять мільйонів кліків, ігрова миша, яка має 3 рівні DPI, 6 кнопок, LED-підсвітку й витривалість кнопок в один мільйон кліків, ігрова гарнітура, яка занурить вас у відеоігри та передасть весь спектр звуків, і килимок для миші з гумовою основою, що запобігає пересуванню килимка поверхнею, на якій він лежить. Особливості: LED-підсвітка на вибір Ергономічний ігровий дизайн Дренажні отвори в клавіатурі Витривалість клавіш клавіатури та кнопок миші Чіткий звук динаміків і мікрофона ігрової гарнітури Зносостійка тканина килимка, яка запобігає появі ворсу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Piko |
| Цвет | Черный |
| Основные атрибуты | |
| Интерфейс | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (клавіатура) | немає даних |
| Вага (миша) | немає даних |
| Вага клавіатури | немає даних |
| Вага миші | немає даних |
| Вес (клавиатура) | нет данных |
| Вес (мышь) | нет данных |
| Габарити (клавіатура) | 427х126х28 мм |
| Габарити клавіатури | 427х126х28 мм |
| Габарити миші | 118х66х35 мм |
| Габариты (клавиатура) | 427х126х28 мм |
| Габариты (мышь) | 118х66х35 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (клавіатура) | через інтерфейсний роз'єм |
| Живлення (миша) | через інтерфейсний роз'єм |
| Живлення клавіатури | через інтерфейсний роз'єм |
| Живлення миші | через інтерфейсний роз'єм |
| Интерфейсы | USB 2.0 |
| Кол-во клавиш (клавиатура) | 104 |
| Кол-во кнопок (мышь) | 4 |
| Кількість клавіш (клавіатура) | 104 |
| Количество клавиш клавиатуры | 104 |
| Кількість кнопок (миша) | 4 |
| Кількість кнопок миші | 4 |
| Питание (клавиатура) | через интерфейсный разъем |
| Питание (мышь) | через интерфейсный разъем |
| Подсветка (клавиатура) | Да |
| Подсветка (мышь) | Да |
| Підключення | дротове |
| Підсвічування (клавіатура) | є |
| Підсвічування (миша) | є |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підсвічування миші | є |
| Разрешение (мышь) | 1600 |
| Роздільна здатність (миша) | 1600 |
| Роздільна здатність миші | 1600 dpi |
| Тип клавиш (клавиатура) | Мембранные |
| Тип клавіш (клавіатура) | Мембранные |
| Тип клавіш клавіатури | мембранний |
| Тип сенсора (миша) | оптический |
| Тип сенсора (мышь) | оптический |
| Тип сенсора миші | оптичний |
| Украинская раскладка | Eng / Ru / Ukr |
| Українська розкладка | є |
| цифровий блок | Цифровой блок (Numpad) |
| Цифровой блок | Цифровой блок (Numpad) |
Информация для заказа
- Цена: 1 005 ₴







