
Кронштейн ACCLAB AL-FR20/F (1283126485763) (VESA200х200)
263 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126485763
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактний фіксований кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів підтримує стандарт VESA. Здатний витримати вагу до 35 кг, відповідний для телевізорів LED і LCD з діагоналлю 17-50 дюймів. Перевага кронштейна в швидкому навісі і в легкому використанні. Невеликий профіль, що дозволяє встановити телевізор ближче до стіни для економії простору вашого приміщення. У комплекті з кронштейном Ви знайдете: рівень для легкої і найболее рівною установки кронштейна, органайзери для кабелів, кріплення для монтажу та інструкцію по експлуатації продукції. Особливості плеча: -Швидкий навіс; -Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 17-50 дюймів; -Видержівает вага навантаження до 35 кг; -Рівень і органайзери для кабелів в комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acclab |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 25 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | - |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 17" - 50" |
| Рекомендуемая диагональ | 17" - 50" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 263 ₴






