
Кронштейн Piko PTV-3D40 (1283126485657) (VESA400х400)
1 749 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126485657
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зручний і сучасний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 40 кг, що підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 26-55 дюймів, швидкий навіс, легкий у використанні. У комплекті з кронштейном Ви знайдете: рівень для рівною установки кронштейна, органайзери для кабелів телевізора або монітора, кріплення для монтажу та інструкцію по експлуатації продукції. Особливості плеча: -Швидкий навіс; -Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 26-55 дюймів; -Видержівает вага навантаження до 40 кг; -Рівень і органайзери для кабелів в комплекті; -Кут нахилу ± 3 °, 10 °; кут повороту ± 90 °, 90 ° -Красивое дизайн кронштейна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Piko |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-похилий |
| Расстояние от стены | 58 - 450 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Black |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Рекомендуемая диагональ | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 200x200 мм, 400x200 мм, 400x400 мм |
| Стандарты VESA | 100x100 мм, 200x200 мм, 400x200 мм, 400x400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 749 ₴






