
Мережевий зарядний пристрій Intaleo TCG242 (2USB, 2.4A) White (1283126477454) + кабель Lightning
245 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126477454
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мережевий зарядний пристрій Intaleo TCG242 з двома виходами USB, інтелектуальним керуванням живлення AUTO-ID і кабелем у комплекті. Технологія AUTO-ID: тепер не потрібно підбирати зарядний пристрій відповідно до параметрів вашого смартфона. Зарядний пристрій Intaleo TCG242 автоматично визначає тип під’єднаного пристрою. Це дає змогу вибрати оптимальний режим подавання живлення й отримати максимальну швидкість заряджання Універсальність: завдяки наявності двох універсальних виходів USB ви можете використовувати цей зарядний пристрій з усіма сумісними USB-кабелями та заряджати два пристрої одночасно. Компактність: модель Intaleo TCG242 виділяється стильним дизайном і компактними розмірами. Зручність й ергономіка: завдяки боковому розміщенню USB-виходів з Intaleo TCG242 ваш кабель не буде заламуватися. Так само Ви без труднощів можете використовувати цей зарядний пристрій за предметами інтер’єру. Безпека: вбудований захист від короткого замикання й перегріву. Норма використання шкідливих матеріалів контролюється сертифікатом RoHS. Індикатор роботи: маленький LED-індикатор не сліпить у темний час доби. Сертифікати: CE, FCC, RoHS, УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intaleo |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | немає |
| Fast Charge | є |
| Fast Charge Huawei (FCP) | немає |
| Power Delivery | немає |
| PowerIQ | немає |
| Programmable Power Supply (PPS) | немає |
| Qi | немає |
| Quick Charge | немає |
| SuperCharge (SCP) | немає |
| Vooc | немає |
| Версія PD | - |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | - |
| Вихід USB | 5В / 2.4A |
| Вихід USB1 | 5В / 2.4A |
| Вихід USB2 | 5В / 2.4А |
| Вихід USB3 | Нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Выход USB | 5В / 2.4A |
| Выход USB2 | 5В / 2.4А |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина кабеля | Нет данных |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перезаряду | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Кабель | знімний |
| Кабель в комплекте | Да |
| Кабель у комплекті | з кабелем |
| Максимальная мощность | 12 Вт |
| Максимальная сила тока | 2.1 - 4.7 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наявність дисплея / індикації | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Підсвічування / Індикація | немає |
| Размеры | нет данных |
| Роз'єм кабеля | Lightning |
| Роз'єми USB-C | - |
| Роз'єми USB-А | 2 |
| Розміри | немає даних |
| Стандарти швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Зарядные устройства |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | - |
Информация для заказа
- Цена: 245 ₴




