
Монiтор Samsung 23.8" S24R350FHI (LS24R350FZIXCI) IPS Dark Blue Gray
4 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS24R350FZIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чудова якість зображення Широкі кути огляду вертикально та горизонтально (178/178 град.) Забезпечують прекрасну видимість зображення на екрані під будь-яким кутом. Чи ви сидітимете, відкинувшись на спинку крісла, чи зберетеся навколо монітора разом із друзями, широкий кут огляду дасть змогу кожному бачити ідеальну картинку з будь-якого положення. Енергоощадна технологія Samsung знижує рівень споживання енергії та впливу на довкілля Екоенергоощадна технологія знижує яскравість екрана для підвищення енергоефективності. Доступне ручне (25%, 50%) й автоматичне (зменшує споживання приблизно на 10%) регулювання яскравості чорних секцій екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Встроенная аудиосистема | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.7 х 425.4 х 236.4 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | Нет |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 4 799 ₴








