
Планшет Chuwi HiPad Max 8/128GB Dual Sim Black
6 315 ₴
- Нет в наличии
- Код: HiPad Max
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гаджет отримав 10,36-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2000х1200 пікселів та рамками по 7 мм з усіх боків. Працює новинка на основі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 680 з графікою Adreno 610, що містить 8 ГБ ОЗП та 128 ГБ флеш-пам’яті. Серед інших особливостей заявлені також модуль Wi-Fi 802.11, Dual SIM, операційна система Android 12. Ємність акумулятора становить 7000 мАг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 7000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 440 г кг |
| Встроенная память | 128Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.36" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Разрешение | 2000x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 246.5 х 156.25 х 8 мм |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 8 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 6 315 ₴











