
Смарт-годинник Garmin Forerunner 255S Slate (010-02641-02)
11 489 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02641-02
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Garmin Forerunner 255S легкий, простий у використанні розумний годинник для бігу з GPS. Підходить для користувачів з тонкими зап'ястями та будь-яким рівнем підготовки, оснащений розширеними біговими функціями, допомагає відстежувати статистичні показники тренування та відновлення для досягнення спортивних цілей. Час роботи від батареї 26 годин в режимі GPS та до 12 днів в режимі смарт-годинника.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 39 г кг |
| Встроенная память | 4 ГБ |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.1" |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | Да |
| Цвет корпуса | Powder Gray |
| Колір ремінця | Powder Gray |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | полімерний сплав |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 218 x 218 |
| Розмір ремінця | 110 - 175 мм |
| Розміри | 41 х 41 х 12.4 мм |
| Розміри корпусу | 41 х 41 х 12.4 мм |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | MIP LCD |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 12 днів |
Информация для заказа
- Цена: 11 489 ₴











