
Смарт-годинник Garmin Forerunner 255 Music Whitestone (010-02641-21)
14 532 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02641-21
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості Відстеження сну, Будильник, Пошук телефону, Керування музичним плеєром, Таймер, Цілодобове відстеження стресу, Частота дихання, Повідомлення голосові та текстові прямо з годинника, Відстеження локації, Секундомір, Жіноче здоров’я Спортивні режими Біг, Велосипед, Кардіо та Еліптичні тренажери, Силові тренування, Веслування на тренажері, Плавання в басейні, Гольф, Плавання у відкритій воді, Йога, Пілатес, Дихальні вправи, Ходьба на вулиці, Степінг Датчики та сенсори Акселерометр, Гіроскоп, Компас, Відстеження сну, Пульсометр, Барометричний альтиметр, Термометр, Моніторинг насичення киснем крові
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 49 г кг |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 14 дней |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.3" |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | є |
| Цвет корпуса | Whitestone |
| Колір ремінця | Whitestone |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | полімер, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 260 x 260 |
| Розмір ремінця | 130 - 205 мм |
| Розміри | 45.6 х 45.6 х 12.9 мм |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матрицы | MIP LCD |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 14 днів |
Информация для заказа
- Цена: 14 532 ₴











