КВАДО К-342А - міцне виносне кріплення, призначене для монтажу телевізора з пласким екраном із кріпильним блоком VESA розміром 100x100, 100x200, 200х100, 200x200 mm і вагою до 25 кг на вертикальні стіни. Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора: повертати; нахиляти; рухати екран в різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для настройки кута перегляду. Швидка і проста установка завдяки тому, що: всі вузли попередньо зібрані; в комплекті є кріплення монтажу для бетонних і цегляних стін; в комплекті є набір гвинтів для кріплення телевізорів. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості. Обов’язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 60 - 385 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +50/-50° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Стандарты VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴






