Фіксований кронштейн для телевізорів. Універсальна низькопрофільна система кріплення із посиленою конструкцією. Розміри кріплення VESA: від 400x400 мм до 800x400 мм, включаючи всі проміжні значення. Посилена настінна плита дає можливість встановлювати телевізори на стіни з різних матеріалів (напр. газбетон). Кріпильні пластини для більшої надійності фіксуються до настінної плити гвинтом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 24 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 50 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | Нет |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 800х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 55" - 85" |
| Рекомендуемая диагональ | 42" - 63" |
| Стандарти VESA | 400х400 мм, 600х400 мм, 800х400 мм |
| Стандарты VESA | 400х400 мм, 600х400 мм, 800х400 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴










