ТЕХНОЛОГІЯ LOW FROST Це інноваційне рішення конструкції контуру випарника, що розміщується по всьому периметру морозильної камери, за її внутрішніми стінками. Завдяки LowFrost перепади температур зводяться до мінімуму, лід на стінках утворюється набагато повільніше і тонким шаром. FREEZER SHIELD Технологія FreezerShield забезпечує оптимальну експлуатацію морозильної камери при мінусовій температурі навколишнього середовища (до -15 ° C) АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ УЩІЛЬНЮВАЧІ Дверні ущільнювачі виготовлені з матеріалів, у складі яких є активний антигрибковий засіб, що перешкоджає утворенню цвілі та руйнуванню ущільнювача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Тип управления | Механическое |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 15 год |
| Вес | 53 кг кг |
| Висота (діапазон) | 151-180 см |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, лоток для льоду, шкребок |
| Габарити (ШхВхГ) | 59.5х155х65 см |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | немає даних |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Полезный объем | 227 л |
| Кількість полиць/секцій | 6 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 227 л |
| Об'єм корисний (діапазон) | 201 - 250 л |
| Перевішування дверцят | немає |
| Мощность замораживания | 20 кг/добу |
| Потужність заморожування (діапазон) | 17-23 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | немає |
| Режим суперзаморозки | немає даних |
| Розташування блоку управління | внутрішнє |
| Уровень шума | немає даних |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Швидке заморожування | відсутній |
| Ширина (діапазон) | до 60 см |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 11 867 ₴




