
Смарт-годинник iMiLab Smart Watch W01 Pink (IMISW01)
906 ₴
- Нет в наличии
- Код: IMISW01 Pink
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Новий смарт-годинник IMILAB W01 — це унікальний смарт-годинник для фітнесу, який підтримує понад 70 спортивних режимів з великим 1,69-дюймовим сенсорним прямокутним екраном. Він пропонує більшу площу дисплея, ніж круглий циферблат тієї самої ширини, тому може нести більше інформації. Крім точного моніторингу серцевого ритму, смарт-годинник IMILAB W01 дозволяє точно відстежувати пройдені кроки в режимі реального часу, моніторинг серцевого ритму протягом усього дня, пройдену відстань, спалені калорії, якість сну та режим сну. Усередині тонкого корпусу вбудована батарея ємністю 220 мАг забезпечує достатню потужність приблизно на 15 днів і дозволяє уникнути частих підзарядок. Завдяки технології водонепроникності 3ATM смарт-годинник W01 не буде пошкоджений, навіть якщо ви миєте руки, купаєтесь і плаваєте - не переживайте одягаючи фітнес-годинник. Смарт-годинник Xiaomi iMiLab Smart Watch W01 ідеально підходить для задоволення ваших повсякденних потреб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMILAB |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 220 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | немає |
| Вес | 38 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | немає |
| Водонепроницаемость | WR30 (3 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.69" |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | Да |
| Цвет корпуса | Pink |
| Колір ремінця | Pink |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | алюміній, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | Elari OS (Base on Android 8.1) |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 280 x 240 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 44.6х35х10.3 мм |
| Розміри корпусу | 44.6х35х10.3 мм |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | TFT |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | немає |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 15 днів |
Информация для заказа
- Цена: 906 ₴









