HD телевізор KIVI 24H500LB відтворює реалістичне зображення з насиченими кольорами. Граючи в улюблені ігри, переглядаючи фільми або ефірні передачі, ви не пропустите жодної деталі завдяки високій деталізації та чіткості картинки. Якісний звук Dolby Audio дозволяє повністю поринути в контент, що переглядається. Сучасний та ергономічний дизайн гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. Ви можете переглядати контент із зовнішніх носіїв, підключивши його через USB або HDMI. Модель має діагональ 24 дюйми (61 см), може бути встановлена на поверхню на ніжках, які входять в комплект, або кріпиться на стіну за допомогою стандартного кріплення VESA 100x100 (продається окремо). Модель KIVI 24H500LB відтворює формат телебачення високої чіткості HDTV, який має вищу роздільну здатність, на відміну від аналогового. Вбудований модуль CI та T2 дають величезний доступ до контенту. ТБ має ергономічну тильну частину і зручний пульт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Звукова система | 2 x 5 |
| Колірне виконання | черный |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/VGA/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 550x325x60 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 531 ₴






