
Планшет Teclast P20S 4/64GB 4G Dual Sim Ice Blue (TLA007/M5A1/TL-102773)
5 461 ₴
- Нет в наличии
- Код: TLA007/M5A1/TL-102773
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У Teclast P20S використовується восьмиядерний MediaTek Helio P22, що працює на частоті до 2 ГГц. Доступно 4ГБ оперативної і 64ГБ вбудованої пам’яті (розширюється до 1Тб картою microSD), є підтримка LTE, дводіапазонний WiFi, GPS, дві камери: 5МП і 2МП селфі, які цілком підходять для відеодзвінків, керується все це чистою операційною системою Android 12 Ємність акумулятора 6000мАг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teclast |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 6000 mAh |
| Вес | 543 г кг |
| Встроенная память | 64Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | PowerVR GE8320 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Цвет | Лазурный |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Операционная система | Android 12 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процессор | MediaTek Helio P22 |
| Підтримка SD-карти | є |
| Разрешение | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 240 х 160 х 7.8 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7.8 мм |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 461 ₴






