ТЕХНОЛОГІЯ LOW FROST Це інноваційне рішення конструкції контуру випарника, що розміщується по всьому периметру морозильної камери, за її внутрішніми стінками. Завдяки LowFrost перепади температур зводяться до мінімуму, лід на стінках утворюється набагато повільніше і тонким шаром. АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ УЩІЛЬНЮВАЧІ Дверні ущільнювачі виготовлені з матеріалів, в складі яких є активний антигрибковий засіб, що перешкоджає утворенню цвілі і руйнування ущільнювача. ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕПАДІВ Якщо напруга в мережі перевищить допустимі параметри, Ваш прилад VESTFROST відключиться від електромережі і відновить роботу в заданому режимі, як тільки напруга в мережі стабілізується. При цьому параметри налаштувань відновляться. ECO РЕЖИМ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ Економний режим аналізує роботу приладу VESTFROST за період використання і оптимізує робочий цикл для того, щоб мінімізувати використання електроенергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Тип управления | Электронное |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 9 год |
| Вес | 53 кг кг |
| Висота (діапазон) | 120 - 149 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 54x146x60 см |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | немає даних |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | є |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Полезный объем | 174 л |
| Кількість полиць/секцій | 6 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 174 л |
| Об'єм корисний (діапазон) | 151 - 200 л |
| Перевішування дверцят | немає |
| Мощность замораживания | 15 кг/добу |
| Потужність заморожування (діапазон) | 10-16 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Режим суперзаморозки | є |
| Уровень шума | немає даних |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Электронное |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | звичайний |
| Швидке заморожування | є |
| Ширина (діапазон) | до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 503 ₴












