
Моноблок Lenovo 27ITL6 (F0FW006XUA) Black
36 441 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0FW006XUA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стиль і універсальність: сучасний моноблок для сім’ї В Lenovo IdeaCentre AIO 3i 27ITL6 поєднуються висока продуктивність і стильний дизайн. Дисплей діагоналлю 27 дюймів стандарту Full HD розміщений на елегантній підставці, яка економить місце на робочому столі. Відмінна картинка Дисплей моноблока Lenovo IdeaCentre AIO 3i 27ITL6 зі надвузькою рамкою дає максимум корисного простору для роботи або перегляду мультимедійного контенту. Широкі кути огляду дозволяють комфортно дивитися улюблені серіали чи фільми всією сім’єю. Оптимальний для домашнього використання Компактний стильний моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3i можна розмістити навіть на невеликій столі. Ніяких зайвих кабелів. Навіть якщо ти підключиш периферійні пристрої, колектор в підставці допоможе організувати робочий простір. Регулюй положення дисплея, керуй пристроєм комфортно - з цим впорається будь-який член родини. Безмежні можливості Розважайся, працюй і спілкуйся комфортно. Два вбудованих динаміка по 3 Вт забезпечують високу якість і гучність звучання. Камера на 5,0 Мп і вбудований мікрофон дають можливість здійснювати відеодзвінки. Комфортна комунікація під’єднують до свого IdeaCentre AIO 3i бездротові аксесуари завдяки швидкісному Bluetooth 5.0. Можна підключитися до інтернету через роз’єм Ethernet (RJ-45) і модуль Wi-Fi ax. Для зовнішніх периферійних пристроїв передбачено по два порти USB 3.2 і USB 2.0. HDMI 1.4 дозволяє підключити додатковий екран.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 1135G7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.4 - 4.2 ГГц |
| Вага | 8.77 кг |
| Веб-камера | 5 Мп |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.1х472.91х200 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Кардридер | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість ядер | 4 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель процесора | 1135G7 |
| Мікрофон | С микрофоном |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 36 441 ₴







