Настільна плита електрична Grunhelm GHP-5612 на 1 конфорку з поворотним перемикачем. Вона має скромні габарити і нейтральний дизайн, в якому сталева поверхня дасть змогу плиті легко вписатися в будь-які інтер'єрні рішення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 1.7 кг кг |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | 15.5 см |
| Діаметр конфорки 2 | - |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Электроподжиг | немає |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Загальна потужність плити | 1000 Вт |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Матеріал робочої поверхні | емаль |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Мощность | 1000 |
| Мощность, Вт | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 1 | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 2 | - |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 6.6x25.2x23.8 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зон нагріву | Чугунные блины |
| Тип зони нагріву | чавунна |
| Тип плиты | Электрическая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
Информация для заказа
- Цена: 479 ₴






