Настільна плита Grunhelm - чудовий варіант настільної електроплити, що робить її Конфорка середньої потужності дасть вам змогу варити, смажити, тушкувати та кип'ятити воду. Регулювати потужність пристрою можна за допомогою поворотного регулятора, який дасть вам змогу швидко вибрати тип приготування. Потужність представленої моделі дорівнює 1000 Вт, що дасть змогу плиті досить швидко нагрівати і приготувати їжу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 1.7 кг кг |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | 18 см |
| Діаметр конфорки 2 | - |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Электроподжиг | немає |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Загальна потужність плити | 1000 Вт |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Матеріал робочої поверхні | емаль |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Мощность | 1000 |
| Мощность, Вт | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 1 | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 2 | - |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 9x25x16 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зон нагріву | ТЭН |
| Тип зони нагріву | спіраль |
| Тип плиты | Электрическая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
Информация для заказа
- Цена: 672 ₴



