
Соковижималка Cecotec Strong Titanium 19000 XXL CCTC-04110 (8435484041102)
3 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04110
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Центробежная соковижималка Cecotec Strong Titanium 19000 XXL 04110 - соковижималка від Cecotec. Процес віджимання соку з допомогою даного приладу не дозволяє отримати набагато більше вітамінів. Відцентрова сила віджимання соку в цьому пристрої допоможе отримати з овочів і фруктів багато корисних речовин. Пристрій працює на 19 000 оборотах в хвилину заради досягнення консистенції соку, який насичений максимальною кількістю вітамінів і корисних речовин. Базові можливості Cecotec Strong Titanium 19000 XXL 04110 має споживану потужність 1300 Вт. Такий показник потужності допоможе отримати відмінні результати віджиму будь-яких продуктів. Ширина отвору для продуктів складає 75 см, таким чином, більшість продуктів не потрібно буде різати на шматки заради віджимання соку. Важливо, що отримати сік можливо з практично всіх можливих продуктів, навіть з твердих таких як морква, буряк і так далі. Режими та матеріали Cecotec Strong Titanium 19000 XXL 04110 оснащена абсолютно безпечними у використанні матеріалами. Вони не містять бісфенолу А і токсичних речовин. Таким чином, сік з цього приладу повністю безпечний і його можна давати дітям. Пристрій працює на двох допустимих швидкостях, це допомагає вибрати для кожного продукту свою оптимальну швидкість. На більшій швидкості рекомендується віджимати більш тверді або в'язкі продукти. Деталі Cecotec Strong Titanium 19000 XXL 04110 можна купити за доступною ціною, товар знаходиться в нижчій ціновій категорії. У корпус соковижималки вбудований резервуар для соку, об'ємом 2 літри. Все неелектричні деталі можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип прибора | Центробежная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр загрузочного отверстия | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне відкидання вичавок | є |
| Автоматичне відкидання м'якоті | є |
| Блендер-насадка | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дод. насадка блендер | немає |
| Дод. насадка кавомолка (млинок) | немає |
| Дод. насадка подрібнювач | немає |
| Дополнительно | для твердих овочів та фруктів |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Жолоб на ціле яблуко | є |
| З'ємний контейнер для вичавок | немає даних |
| Захист від невірного збирання | є |
| Защита от перегрузки | немає даних |
| Защита от перегрева | немає |
| Кавомолка (млинок) | немає |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Цвет | нержавіюча сталь з білим |
| Цвет корпуса | нержавіюча сталь з білим |
| Крапля-стоп | є |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадка для смузі | є |
| Насадка для цитрусових | є |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів | є |
| Нековзкі ніжки | немає |
| Об'єм резервуару для вичавок | 0.2 л |
| Об'єм резервуару для м'якоті | 2 л |
| Об'єм резервуару для соку | 0.95 л |
| Мощность | 1300 |
| Реверс | немає |
| Розміри | 200 х 300 х 390мм |
| Сепаратор для пены | немає |
| Система «Капля-стоп» | немає даних |
| Сфера призначення | побутова |
| Тип соковижималки | відцентрова |
| Функція TURBO (самоочищення сита) | немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴







