Компанія Satelit представляє один з «розумних» телевізорів з великим екраном в 55 дюймів - модель 55U9200WS - інноваційний пристрій з вражаючою якістю зображення. Satelit 55U9200WS радує Smart-можливостями під управлінням операційної системи WebOS 5.0, стильним дизайном і розширеним функціоналом за дуже привабливою ціною. Телевізор Satelit 55U9200WS відтворює відео в надвисокій роздільній здатностіі 4K (3840х2160), що прирівнює якість зображення до реального. Особливу увагу дизайнери Satelit приділили тому, щоб телевізор ідеально виглядав у будь-якому приміщенні. Рамки обрамлення настільки витончені, що зовсім не вимагають прив’язки до інтер’єру. Такий дизайн робить модель не тільки стильною і універсальною, а й повністю занурює глядача в події, що відбуваються на екрані. Діагональ 55 дюймів досить громіздка для маленьких приміщень. Такий телевізор готовий стати головною прикрасою будинку у вітальні або доповнить арт-об’єктом просторну спальню. Матеріал корпусу - пластик, виконаний в традиційному і елегантному стилі. Виробник подбав, щоб Satelit 55U9200WS прекрасно виглядав з усіх боків: встановлений на ніжки або підвішений на стіну за допомогою кронштейна стандарту VESA 300x200.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Операционная система | webOS |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 12.9 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Звукова система | 2 x 8 |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1228x711x73 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2 |
| Частота оновлення | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 14 558 ₴












