У телевізорі SATELIT 50U9100ST об’єднані основні якості гарного телевізора, а саме стильний сучасний дизайн і широкі функціональні можливості. Завдяки своєму строгому мінімалістичному дизайну телевізор легко впишеться в будь-який дизайн інтер’єру.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 9.4 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Звукова система | 2 x 8 |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1126х653х70 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 12 448 ₴












