
Персональний комп`ютер-моноблок COBRA D24-720P (CA24.HK4PP.G64.8.S2.N.U.186) Black
18 573 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Потрібен моноблок відмінної якості і доступний за ціною? Тоді моноблоки Cobra - краще рішення! Продуманий компактний дизайн моноблока підійде до будь-якого інтер’єру: домашнього або офісного. Обирайте моноблоки Cobra в якості альтернативи настільним ПК для зручної щоденної роботи і навчання. Вони компактні, зручно переносяться на інше робоче місце і дають можливість зручно працювати з великим монітором, що важливо для здоров’я очей. Відсутність системного блоку і, звичайно, додаткових кабелів спрощує установку моноблока в тих місцях, де звичайний настільний ПК встановити неможливо. Безшумні і сучасні моноблоки Cobra - це прекрасний вибір для сучасного користувача ПК!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cobra |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | G6405 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 2 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| DisplayPort | є |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.x | 1 + 1 Type-C |
| Wi-Fi | 802.11 ac |
| Ємність HDD накопичувача | - |
| Ємність SSD накопичувача | 240 ГБ |
| Базова частота процесора | 4.1 ГГц |
| Веб-камера | 2 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540x320x410 мм |
| Гарантия | 40 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | є |
| Количество ядер | 2 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 610 |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Операционная система | Linux |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 150 Вт |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 18 573 ₴







