
Вбудована посудомийна машина Vestfrost BDW 60153 IL
11 921 ₴
- Нет в наличии
- Код: BDW 60153 IL
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Спеціальні прогумовані тримачі. Спеціальні прогумовані тримачі для келихів, які захищають келихи від пошкодження в процесі миття. Клас енергоспоживання А++. Техніка VESTFROST відповідає найжорсткішим вимогам нашого часу щодо економії електроенергії. Економте з нами - заради кращого життя в майбутньому. Усі прилади відповідають високому класу енергоспоживання А+, А++, що дає змогу економити до 40% електроенергії. Три розбризкувачі. Три розпилювачі: забезпечують поліпшене миття посуду, розміщеного на всіх рівнях. Антибактеріальний захист. Елемент з антибактеріальним покриттям забезпечує високий рівень захисту і запобігає розмноженню бактерій у Вашому приладі VESTFROST завдяки використанню системи передових технологій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Індикація на підлозі | є |
| Інтенсивна мийка | є |
| Интерфейс | LED |
| Інші програми | гігієнічна, щоденна, попередня |
| Багатофункціональні таблетки | немає даних |
| Вид | повногабаритна |
| Высота | 82 см мм |
| Витрати води: за цикл / за рік | 12 л за цикл / 3360 л за рік |
| Габарити (ШхВхГ) | 57 х 82-87 х 59.8 см |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 60 х 82-87 х 57 см |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина | 57 см |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 730 Вт за цикл / 205 кВт за рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Защита от протечек | є |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Количество корзин | 3 |
| Кількість програм миття | 6 |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Половинная загрузка | є |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | без ругулювання |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | немає |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип двигателя | асинхронний |
| Тип сушки | конденсаційна |
| Тип управления | Сенсорное |
| Третій додатковий кошик | є |
| Функція: Багатофункціональні таблетки | немає даних |
| Функція: Обробка парою | немає |
| Функція: Половинне завантаження | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 59.8 см мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 11 921 ₴











